Je Moeder

DIEHELEDING
za 9 mei 20:30
9 mei
20:30
  • 9 mei
    20:30
    KLEINE ZAAL
  • Ticketkosten bedragen €1,- per ticket tot maximaal €6,- per bestelling.
    Voor films en lokaal talent geldt €1,- per bestelling. Klik hier voor meer informatie 

De jonge Park droomt ervan om rapper te worden. Een probleem: zijn moeder heeft meer succes dan hij. Park is de zoon van een radicale, feministische muzikant genaamd Marga. Marga haat mannen, verafschuwt seks en wilde een kind maar geen partner.

Marga, die altijd optreedt in een zusterpakje, heeft een feministisch pamflet op muziek gezet en is vervolgens een cultfiguur geworden.  Allerlei radicale feministische groeperingen zien haar als groot voorbeeld. Park probeert zijn radicale opvoeding te rijmen met zijn eigen man-zijn, zijn seksuele verlangens en zijn wens om rapper te zijn.

'Je Moeder' is een schurend-humoristische muziektheatervoorstelling over de herkenbare strijd tussen de denkwereld van je ouders en van jezelf. Over hoe je als man ook feminist bent. Een coming of age verhaal dat gaat over het vinden van je identiteit in een gepolariseerde wereld. De waanzinnige personages uit de bestseller De wereld volgens Garp van de geliefde Amerikaanse schrijver John Irving dienen als inspiratiebron voor deze opzwepende bewerking naar de theatervloer en de wereld van vandaag.

Wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief