Spigt & Wallis de Vries
-
13 nov20:15 - 21:45GROTE ZAAL
Eerste rang Normaal € 30,00 Tweede rang Normaal € 24,00
“De mooie, doorvoelde muziek van Spigt … biedt tegenwicht aan het ontspannen spel van haar ervaren tegenspeler.”
Frédérique Spigt en Sanne Wallis de Vries heten alle aardbewoners welkom in de biotoop die zij proberen te stichten. Beleef hun pogingen als solistische wezens om zich tot elkaar te verhouden.
Vergaap je aan hun eigenaardigheden. Laat je meenemen in de raadselen van het moderne huishouden. Maar vooral: laaf je aan hun specialismen op het gebied van humor en muziek. De twee lijken tot elkaar veroordeeld, gevangen in een huiskamer met uitzicht op straat. Zoekend naar een vorm van samenleven, stuiten ze op elkaars leven tot nu toe, soms in juichende harmonie, maar vaker in botsende verschillen en onmacht. Wie en wat zijn zij van elkaar? Binnen de beperkingen van deze confronterende en komische voorstelling lijkt alles uit te draaien op overleven. Vacht of vleugels, dat is de kwestie.
De pers over de voorstelling:
“Frédérique Spigt en Sanne Wallis de Vries buiten fraai uit hoe ze verschillen in een voorstelling over hun vriendschap.” - Parool
“Zo treffen we dus twee vrouwen aan, die steun, troost en in ieder geval gezelschap bij elkaar zoeken. Dat gaat gepaard met treiterige speldenprikken, elkaar wijzend op tekortkomingen, maar ook met heel veel liefde en warmte. En gelukkig ook met muziek.” - Theaterkrant