A decade of love
-
17 mei15:00 - 16:50GROTE ZAAL
Eerste rang Normaal € 22,50
Wat begon als een eenmalig project in het Chassé Theater in januari 2016, groeide uit tot een sprankelend en ambitieus koor. Met Max Smeets als pianist/koordirigent kon het koor uitgroeien tot een vaste waarde in Breda en omstreken.
Om de afgelopen tien jaar passend te vieren, volgt op zondag 17 mei een groots jubileumconcert. Na een intensieve voorbereiding, wordt de show ‘A decade of love' op de wereld losgelaten. Hiervoor zal het CHASSE KOOR zich laten begeleiden door het prachtige strijkorkest Maxemillecorde, o.l.v. Max Smeets.
Alles wordt uit de kast gehaald om een concert van hoog niveau neer te zetten. Het publiek mag zich twee uur lang verwachten aan een wervelende bloemlezing van monumenten uit veertig jaar popmuziek. Blijven stilzitten is optioneel, een stevige stoot adrenaline gegarandeerd.