Dans de nacht in

Woensdag 27 oktober 2010

Scapino Ballet Rotterdam Na het grote landelijke succes vorig jaar, brengt Scapino het indrukwekkende &#x

1715.jpg

Scapino Ballet Rotterdam Na het grote landelijke succes vorig jaar, brengt Scapino het indrukwekkende ‘Holland’ van Ed Wubbe terug in een voorstelling met twee premières van Marco Goecke en Loïc Perela. In het meesterlijke Holland integreert Ed Wubbe in een dynamische groepschoreografie met  prachtige solo’s en choreografische vondsten de Hollandse identiteit: de vrije handelsgeest en de bekrompenheid. Voor kaartjes klik hier.

Voorafgaan aan de voorstelling is er een inleiding om 19.15 uur. De toegang is gratis maar het is noodzakelijk om te reserveren.

Re-Fresh In een adembenemende dansshow vertaald Re-Fresh op komische wijze bekende Hollywood films naar spektakel, de vetste dansmoves en urban beats. Gesterkt door een Dj en beatboxer boeit Re-Fresh met hiphop, jazz maar ook moderne dans tegen een achtergrond van filmfragmenten.
Alle showonderdelen komen op een onvoorspelbare manier samen in een spetterende finale!

Voorafgaand aan de show is het mogelijk deze hippe club jonge theatermakers te ontmoeten. Geef je op voor de workshop en grijp de kans deel uit te maken van de dansgroep.
 

 

Meer nieuws

Actueel